Генеральный партнер Еко Форум

SUEZ HD

Партнери Еко Форум - 2017


Egisлого укрводоканал

http://www.ukrgasbank.com

ПРОМИС PLEDDG eng ukr Small


eco forum zp 

«Еко Форум - 2017»

1- й спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум

30 травня – 1 червня 2017 року

З 30 травня по 1 червня 2017 року у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся cпеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум – «ЕкоФорум – 2017». Організатори заходу - Запорізька міська рада, Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, Запорізька торгово-промислова палата, Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища ТПП України, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал».

До Запоріжжя завітали експерти з Канади, Франції, а також Києва, Дніпра, Харкова, Вінниця, Чернівців та інших міст України.
Під час відкриття заходу міський голова Володимир Буряк відзначив, що екологічний форум такого масштаба проводиться у Запоріжжі вперше. Його проведення є важливою подією для нашого міста.


Головне завдання форуму – консолідувати зусилля представників влади, бізнесу, громадськості, експертної та наукової спільноти у рішенні екологічних питань


ЕкоФорум – це багатогалузевий проект, що об’єднав експозиційний, дискусійний та комунікаційний майданчики. Протягом трьох днів сучасні напрацювання у сфері екології демонструвалися у рамках ековиставки, обговорюватимуться під час численних тематичних «круглих столів», семінарів, майстер-класів та інтерактивних акцій за участю влади, бізнесу, громадськості, студентів та школярів.
Протягом трьох днів роботи cпеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму своїм досвідом поділилися більше 120 українських та зарубіжних експертів. Працювали сім спеціалізованих секцій для представників бізнесу, спеціалістів-екологів, присвячені охороні повітряного та водного басейну, моніторингу стану навколишнього середовища, енергозбереженню, карантинним рослинам. Під час панельних дискусій були обговорені перспективи апроксимації екологічного законодавства України до права ЄС, формування та реалізація кліматичної політики в Україні, комплексні рішення з управління твердими побутовими відходами.


Активну участь в ЕкоФорумі взяли підприємства запорізького проммайданчика - «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь», «Мотор-Січ», «Запоріжкокс», «Запорізький титано-магнієвий комбінат», «Укрграфіт», комунальні підприємства міста, які поінформували про свою роботу з модернізації виробництва, реалізації природоохоронних заходів, перспективні плани в цьому напрямку. Власні розробки у сфері охорони довкілля, нові екологічні товари представили малі та середні компанії. Серед учасників – міжнародні організації, що поділяться досвідом реалізації екологічних програм в Україні та за кордоном.


До уваги громадян – експозиції органічних продуктів харчування, екомобілей, ландшафтного дизайну та інші пропозиції на користь екологічного способу життя.


Серед учасників – зарубіжні компанії та експерти:
Французька компанія SUEZ – ключовий гравець на міжнародному ринку в управлінні водною інфраструктурою та відходами.
Міжнародна консалтингова та інжинірінгова компанія EGIS, основними сферами діяльностя якої є консалтинг та інжиніринг в сфері транспортної інфраструктури, водних ресурсів, енергетики, навколишнього середовища та місцевого розвитку.

У рамках експозиції були представлені електромобілі всесвітньо відомої американської компанії Tesla, Nissan, Mercedes-Benz.
Досвід канадських муніципалітетів, у тому числі міста Едмонтон, був презентований завдяки активній участі у підготовці форуму проекту ПРОМІС.
Німецьким досвідом сталого розвитку зеленої економіки поділилися представники проекту GIZ.

Програма «ЕкоФоруму» була розрахована не тільки на фахівців, але й на виховання екологічної культури серед жителів міста різного віку.
Працювала комунікаційна платформа «ЕкоОКО: досвід міст та містян» за участі громадських організацій різних міст України. Дитяча еколокація запропонувала майстер-класи та конкурси для шкільництва.

До уваги відвідувачів була представлена фотовиставка, присвячена збереженню природи.

 

 

nizeco2

м. Запоріжжя, ВК «Козак-Палац», вул.Перемоги 70-б  Карта проезда Козак Палац Запорожье

 

Організатори Еко Форум - 2017

Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниМіністерство екології та природних ресурсів України 
mon-fb-image
zapgorsovЗапорізька міська рада
 
Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища
Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища
Запорізька торгово-промислова палата
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»

Генеральний інформаційний партнер Еко Форум - 2017

TV5

Інформаційні партнери Еко Форум - 2017

Logo Business new-01

Информационно-аналитический портал о бизнесе и политике в Украине «Контракты.UA»

EP 100X100

Алекс

MTM

 

GazetaGorSovet

panorama2

Промышленность в фокусе