Форум «Енергозбереження в будинках ОСББ та ЖБК»

форум - Енергозбереження в будинках ОСББ та ЖБК19 березня, під час виставки «Домострой-Весна», у конференц-залі виставкового центру «Козак-Палац» відбувся форум «Енергозбереження в будинках ОСББ та ЖБК». Організаторами заходу стали Запорізька міська рада та Запорізька торгово-промислова палата. До участі запросили представників департаментів ЖКГ обласної державної адміністрації та міської ради, голів ОСББ, фінансових, наукових будівельних інститутів.

Серед завдань форуму – показати представникам ОСББ і ЖБК, які існують можливості для термомодернізації будівель, запровадження енергозберігаючих технологій.

В умовах зростання тарифів на енергоносії питання енергозбереження у житлових будинках особливо актуальні. Одним із основних напрямків реалізації Муніципального енергетичного плану є термомодернізація житлових будинків, а також будівель бюджетної сфери.

Начальник департаменту з інвестиційної діяльності КП «Запорізьке міське інвестиційне агентство» Вадим Демченко, відкриваючи форум, відзначив:

-         Сьогодні ми будемо говорити про заходи з енергозбереження, які можуть бути задіяні у житлових будинках, про термомодернізацію будівель, можливості залучення ресурсів для проведення енергозберігаючих заходів.

У числі тем, що були висвітленні: «Впровадження енергозбереження та енергоефективних заходів у багатоповерхових будинках у рамках Муніципального енергетичного плану м. Запоріжжя», «Практичні поради з термомодернізації житлового будинку», «Зниження витрат на утримання будинку за рахунок енергоефективних заходів», «Ефективна система утеплення будівель», «Досвід впровадження енергоефективних проектів в містах України» та інша корисна інформація та рекомендації.

У ході форуму виступили представники банків, компаній, що виробляють і реалізовують будівельні матеріали, громадських об’єднань, що представляють ОСББ і ЖБК.